Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) Rast unter knorrigen Bäumen, Öl auf Holz, signiert A. Kaufmann, 26 x 31 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Adolf Kaufmann
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.04. - 07.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-